Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Dezbatere Proiect Buget 2021

În opinia ta, ce alte propuneri proprii le consideri prioritare în ceea ce privește gospodărirea comunei Cristian?

În urma deciziei Consiliului Local, 3 dintre cele mai importante obiective se vor regăsi în proiectul final de buget pentru 2021. Așteptăm propuneri până cel târziu pe 12 martie.

Datele dumneavoastră cu caracter personal vor fi utilizate doar în scopul pentru care le-ați furnizat. De asemenea, vor fi utilizate pentru a administra, a sprijini și a evalua activitatea noastră. Primăria Comunei Cristian nu va divulga datele dumneavoastră cu caracter personal și nici nu le va folosi în scopuri de marketing.

Proiect buget 2021
Propunerile tale