Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Luminile de sărbători au fost aprinse pe 1 Decembrie în comuna noastră

Cei prezenți au avut parte de un show pirotehnic cu trupa Hipnosys, dar și de concerte de muzică ușoară și colinde. Cu această ocazie, pentru cel de-al șaselea an la rând, a fost inaugurat și patinoarul din Piațetă. Copiii și tinerii cristolovenii îl au la dispoziție gratuit pe toată perioada iernii, din partea Primăriei Cristian și Consiliului Local, închirierea patinelor fiind de asemenea gratuită. Vă invităm pe toți să vă bucurați de feeria luminilor și sărbătorilor de iarnă! La mulți ani, români!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Sari la conținut
PCC

FREE
VIEW