Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

👉 Cum au fost cheltuiți banii publici în 2022, care sunt proiectele strategice care vor fi demarate și alte informații importante pentru comună, aflați urmărind clipul video de mai jos – Bilanțul anului 2022 al Comunei Cristian – care însoțește Dezbaterea publică online de astăzi, 3 februarie 2023, asupra bugetului comunei Cristian.

✍️ Cu această ocazie se încheie și procesul de primire a propunerilor dumneavoastră pentru proiecte. Analiza acestora a început încă de săptămâna trecută și va continua până la aprobarea bugetului local, în a doua jumătate a lunii februarie. În urma acestei analize, trei dintre cele mai importante proiecte trimise de dumneavoastră vor fi prinse în bugetul local.

🙏 Vă mulțumim pentru sprijin și încredere!

PCC

FREE