Noua conducere a primăriei a fost validată

„Dragi cristoloveni, astăzi, 23 octombrie, la ora 15, a avut loc ședința de validare a noului consiliu local și a primarului comunei Cristian. Ceremonia s-a desfășurat în cadru restrâns din cauza restricțiilor din această perioadă. Am fost onorați de prezența domnului prefect Mihai-Cătălin Văsii și a președintelui Consiliului Județean, Adrian Veștea.

În prima ședință a consiliului local va fi ales și viceprimarul, pentru ca apoi să trecem imediat la treabă, pentru a continua proiectele începute și a demara altele noi. Vă mulțumim pentru încredere și pentru participarea în număr mare la vot, vom face tot ce ne stă în putință să ne ridicăm la nivelul așteptărilor dumneavoastră!”

Gicu Cojocaru, primarul comunei Cristian

There are no comments yet